Виховний захід "Тварини - мої друзі"

28 січня в гості до учнів початкових класів завітали представники Зоозахисного об'єднання "Вместе", які опікуються вуличними тваринами. Діти під час заходу дізналися більше як доглядати за тваринами, як з ними поводитись, чим харчувати, куди звертатись за допомогою. Також учням зоозахисники розповіли про те, які права мають домашні тварини і в чому полягають наші обов'язки як їх господарів.
Діти продивились цікавий відеоролик про те, як доглядати за домашніми та свійськими тваринами, як оберігати диких тварин від побутового сміття.
Під час заходу проведено декілька ігор - учні мали відповісти правильно на запитання щодо догляду за тваринами, розібрати життєві ситуації.
Кожний учасник одержав у подарунок інформаційні буклети, книжку про тварин і канцелярські товари.
А найцікавішим був вихід дресованого собаки Малиша, який показав дітям свої уміння виконувати різноманітні команди. Декількка учнів мали змогу спробувати себе у ролі дресирувальника.

/Files/images/yanvar/DSC03836.JPG

/Files/images/yanvar/DSC03846.JPG